Регламент проведення "КРИЛАТОГО ВЕЛОМАРШУ"

 • 1. Дата, місце, час проведення

  Дата: 24.09.2023 року.Час: 10:00 – 14:00.Місце проведення: місто КиївМісце старту: Контрактова площа, біля пам’ятника Григорію СковородіМісце фінішу: Х-Park, біля парку «Муромець»

 • 2. Мета Веломаршу

  Захід «Крилатий Веломарш» (далі – Веломарш) проводиться з метою здійснення благодійного збору на придбання трьох дронів на потреби Сил оборони України, а також: • популяризації та пропаганди здорового способу життя та розвитку масового спорту;• популяризації благодійних заходів на підтримку Сил оборони України.

 • 3. Організатори

  Організаторами Веломаршу є Благодійний фонд “Гуркіт”, код ЄДРПОУ 44823498, а такожГромадська організація «Асоціація велосипедистів Києва», код ЄДРПОУ: 38020620.

 • 4. Умови проведення Веломаршу

  Веломарш починає роботу в умовах дії правового режиму воєнного стану. У разі оголошення на момент початку будь-якої з дистанцій Веломаршу сигналу “Повітряна тривога”, організатори зупиняють Веломарш до повідомлення про відбій небезпеки.Заходи безпеки та порядок дій у випадку оголошення сигналу “Повітряна тривога” є обов’язковими для виконання та наведені у розділі 7 даного Регламенту.

 • 5. Програма Веломаршу

  23.09.202310:00 – 20:00 – Видача стартових пакетів у магазині Gorgany за адресою м. Київ, вул. Антоновича, 14 24.09.202309:00 – Відкриття місця проведення Веломаршу, Контрактова площа.09:00 - 11:30 - видача стартових пакетів учасникам у місці початку Веломаршу (крім учасників, які беруть участь у форматі онлайн);11:45 – Руханка для учасників Веломаршу;12:00 – Старт;13:30 – Закінчення ліміту проїзду дистанції (Фініш);14:00 – Завершення проведення заходу. Прибути на Контрактову площу рекомендовано за 1 год до часу Старту, щоб встигнути отримати стартовий пакет, переодягнутися, знайти стартовий коридор і провести розминку. Учасники, які беруть участь у Веломарші у форматі онлайн та не прибувають за місцем проведення Веломаршу, можуть подолати дистанцію в будь-який час.

 • 6. Умови допуску до Веломаршу у місці проведення

  Допуск учасників до Веломаршу у місці проведення Веломаршу здійснюється за наявності документів, що надаються при отриманні стартового пакета учасника: ● Посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників);● Роздруківка або цифрова демонстрація листа-підтвердження про реєстрацію в Веломаршові. Для учасників віком до 14 років включно додатково (обов’язково) мати Згоду батьків (законних представників) на участь неповнолітнього учасника у Веломарші, яка може бути надана при отриманні пакета учасника шляхом підписання форми Згоди батьків (законних представників) на участь неповнолітнього учасника у Веломарші. Усі зареєстровані учасники самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров'я під час проведення Веломаршу. Допуск до участі у форматі онлайн надається після отримання підтвердження реєстрації учасником, але не раніше 24.09.2023 року.

 • 7. Безпекові заходи під час Веломаршу - ДО УВАГИ ВСІХ УЧАСНИКІВ ЗАХОДУ!

  Повітряна тривога та загрози ракетного обстрілу Організаційним комітетом розроблено план безпеки для учасників заходу, з метою мінімізації ризиків під час Веломаршу. Зокрема: · Проінструктуровані координатори колон та волонтери контролюватимуть усіх учасників під час пересування.· Диктори та ведучі у гучномовці інформуватимуть усіх учасників про правила поведінки та дії під час тих чи інших ситуацій, в тому числі у разі оголошення повітряної тривоги.· На місці збору учасників та на місці фінішу будуть розміщені інформаційні таблички з мапами і місцями об’єктів укриття та способів до них потрапити найшвидшим шляхом з моменту звукових сирен.· Координатори колон та волонтери заходу розділятимуть учасників події та частинами супроводять усіх учасників до об'єктів укриття у разі оголошення повітряної тривоги.· Командою Веломаршу, ДО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ, після реєстрації буде направлено на електронну скриньку правила поведінки, мапу з об’єктами укриття вздовж всього маршруту, біля місця старту та фінішу руху колон тощо.
  Порядок дій у випадку оголошення сигналу «Повітряна тривога»: 1. ДО проведення заходу ознайомитись із мапою укриттів за маршрутом Веломаршу;2. ДО проведення заходу - завантажте карти місцевості, що працюють без Інтернету.3. ДО проведення заходу - на випадок, якщо зникне зв’язок, Інтернет, світло – заздалегідь проговорити із близькими порядок дій та місце зустрічі; 4. Уважно слухати оголошення Організаторів Веломаршу, та виконувати їх вказівки;5. Негайно прослідувати до найближчого укриття, місце якого буде також дублюватись Організаторами Веломаршу;6. Якщо не встигаєте добігти до укриття, або місце укриття знаходиться на великій відстані від вас - негайно перейти у приміщення без вікон, скористатися правилом “двох стін”. Загрози погіршення погодних умов: У випадку надходження від ДСНС в регіоні проведення Веломаршу, напередодні заходу або в день його проведення, повідомлення з попередженням про можливе значне погіршення погодних умов або виникнення внаслідок складних погодних явищ (в т.ч. але не виключно: землетрус, повінь, ураган, град, циклон, буревій, блискавка, інші стихійні лиха) загрози життю і здоров'ю людей, Організатор Веломаршу залишає за собою право на власний розсуд вживати заходів з метою забезпечення безпеки учасників, глядачів, вболівальників і всіх хто бере пряму або опосередковану участь в Веломаршові. Організаційним комітетом заходу розроблена внутрішня шкала безпеки, згідно з якою, в разі настання несприятливих погодних явищ Оргкомітет буде діяти згідно з узгодженим планом і вимагати від усіх учасників неухильного виконання його вимог, а саме:1 рівень небезпеки - вітер з силою 7-9 метрів на секунду - проводиться демонтаж надувних арок, легких конструкцій, легких тентів, промо- та фото- зон.2 рівень небезпеки - вітер з силою 9,5-10 метрів на секунду - проводиться демонтаж всіх тентів, фото-зон, а також демонтаж поперечини стартово-фінішної арки.Організатори Веломаршу будуть просити прибрати будь-що, що може нести небезпеку. Висока ймовірність скасування проведення частини заходу. Рішення про скасування буде прийматися безпосередньо перед початком, виходячи з фактичних погодних умов на той момент.3 рівень небезпеки - вітер 11 метрів на секунду і більше - буде прийматися рішення про проведення або скасування заходу. Рішення про скасування буде прийматися безпосередньо перед початком, виходячи з фактичних погодних умов на той момент. СЛІДКУЙТЕ ЗА ПОВІДОМЛЕННЯМИ ОРГАНІЗАТОРІВ ВЕЛОМАРШУ! 

 • 8. Маршрути і траса.

  Місце старту: Контрактова площаМісце фінішу: X-Park (біля парку «Муромець»Дистанція маршруту: Контрактова площа – вул. Сагайдачного – Поштова площа – Пішохідний міст – вул. Труханівська – проїзд під Північним мостом – X-Park (біля парку «Муромець»Орієнтовна протяжність маршруту: близько 10 кілометрів.

 • 9. Реєстрація на Веломарш

  Учасники допускаються до Веломаршу за умови належної і своєчасної реєстрації на Веломарш. Електронна реєстрація учасників відкрита з 13.09.2023 року по 24.09.2023 року (за умови наявності вільних місць) на сайті організатора Веломаршу https://bike.hurkit.org/ . Реєстрація 24 вересня 2023 року можлива лише у місці проведення Веломаршу до моменту його початку. Особи, зареєстровані 22-24 вересня 2023 року можуть отримати стартові пакети лише у місці проведення Веломаршу до моменту його початку. Організатор Веломаршу має право призупинити або повністю закрити реєстрацію без попередження в разі досягнення ліміту учасників.Ліміт учасників – 700 осіб. Учасник вважається зареєстрованим, якщо він заповнив заявку та сплатив благодійний внесок.

 • 10. Стартовий внесок для індивідуальних реєстрацій

  Вартість стартового внеску у онлайн або офлайн форматі становить 578 грн.У вартість стартового внеску не включена комісія за переказ грошових коштів.Оплата стартового внеску учасниками Веломаршу здійснюється електронним платежем на сайті організатора при реєстрації на участь в Веломаршу.

 • 11. Стартові пакети та їхнє отримання

  Видача стартових пакетів для учасників, які беруть участь у формі офлайн, проводитиметься
  24.09.2023 - у місці та у день проведення Веломаршу до моменту його початку – Контрактова площа. У «стартовий пакет» учасника включено: ● Стартовий номер учасника;● Карта маршруту із зазначенням місць укриттів;● Пропозиції партнерів;● Шпильки для фіксації стартового номеру учасника. Під час та по завершенню дистанції “стартовий пакет” учасника, який бере участь у місці проведення Веломаршу, включає: ● Медаль фінішера (оффлайн – надається у місці фінішу в разі подолання дистанції, або онлайн - надсилається після подолання дистанції та підтвердження результату);● Пакет фінішера: яблуко, банан, вода;● Пункт харчування на фініші;● Музична підтримка на трасі.

 • 11.1. Доставка стартового пакету по Україні

  Отримання Стартового пакету по Україні можливе при реєстрації не раніше, ніж за тиждень до дати проведення Веломаршу або протягом одного тижня після реєстрації (у разі реєстрації після дати проведення Веломаршу), шляхом доставки компанією “Нова пошта”.Оформлення доставки здійснюється автоматично під час реєстрації. Вартість доставки стартового пакету сплачується учасником відповідно до тарифів перевізника.

 • 11.2. Міжнародна доставка стартового пакету

  Міжнародна доставка стартового пакету можлива протягом 30 днів після реєстрації для участі у Веломарші.Оформлення доставки здійснюється автоматично при реєстрації. Вартість міжнародної доставки стартового пакету учасником відповідно до тарифів перевізника.

 • 12. Пункти харчування та гідратації

  Пункти харчування та гідратації розміщені на фініші дистанції. На пунктах харчування та гідратації доступна вода, медична допомога, харчування, допомога волонтерів.

 • 13. Онлайн участь в Веломарші

  Учасники, які беруть участь в Веломарші у форматі онлайн та не прибувають за місцем проведення Веломаршу, можуть проїхати відповідну дистанцію Веломаршу у будь-якому в місці та у будь-який день, але не раніше ніж дата проведення Веломаршу. Після подолання дистанції учасники надсилають на електронну адресу організатора скріншот з результатом заїзду відповідної дистанції (10 км) у будь-якому із застосунків для фіксування результатів велозаїздів. У такому листі також зазначається адреса доставки медалі фініша (шляхом доставки компанією “Нова пошта”). Медаль фінішера буде направлена такому учаснику протягом 30 календарних днів після отримання організатором підтвердження результатів Веломаршу, на адресу, зазначену в листі.

Made with